Wanden, plafonds, wandafwerking en plafondafwerking bij de Stucadoor Kampioen
U heeft net een nieuw huis gekocht en u wilt uw wanden en plafonds mooi laten afwerken door deze strak en glad te laten stucen om vervolgens een kleur naar wens aan te laten brengen. De Stuc Kampioen is uw hulp in om het huis.
Onze stucadoors behandelen uw wanden en plafonds met de uiterste zorg. Er wordt altijd begonnen met het aanbrengen van een primerlaag om hierover een specielaag aan te brengen van ongeveer 5 a 8 mm dikte. De dikte heeft te maken met de ondergrond en de spanning die op de wanden en plafonds kunnen komen te staan. Hierdoor worden scheuren in uw wanden en plafonds voorkomen en krijgt u een prachtig en duurzaam resultaat op uw wanden en plafonds. Conform de normen en waarden van het stucadoren. In nieuwbouw woningen wil het voorkomen dat we alleen een pleisterlaag van ongeveer 2 mm dikte aanbrengen omdat de wanden vaak al gepleisterd op worden geleverd.
Bij woningen die vers worden opgeleverd wil het ook wel voorkomen dat we werken met een kunsthars genaamd mortel. Doordat de wanden en plafonds in nieuwbouw woningen nog wel eens willen gaan werken, nemen we liever geen risico en mortel is vele malen sterker dan gips en scheurt tot 60% minder dan gips.
Wandafwerking en Plafondafwerking met verbluffend resultaat
Voor de wandafwerking en plafondafwerking die u kiest, zal het resultaat u verbluffen, alles is glad en strak. U kunt er dan ook voor kiezen om uw wanden en plafonds in een kleur naar uw keuze te laten verfspuiten. Wilt u graag een prijsindicatie en zien wat voor u de laagste prijs wordt, vul het offerte formulier vrijblijvend in en laat u verrassen!
